Новини економіки. 17 липня. Український процесінговий центр (UPC), який здійснює технічну та консалтингову підтримку банків, що працюють на ринку платіжних карт, вважає кількість банкоматів в Україні надмірним.

Банки вважають за краще не купувати нове обладнання

В UPC вважають, що причиною повільного приросту нових банкоматів є перенасиченість українського банкоматного ринку. За їх даними, вже кілька років кількість банкоматів банків-клієнтів UPC росте зі швидкістю 5-7% на рік.

На кінець червня 2012 року кількість банкоматів, встановлених банками-клієнтами UPC, збільшилося на 6% порівняно з показниками червня 2011 року. Тоді як в 2009 році кількість банкоматів росло зі швидкістю 29%.

“Замість того щоб закуповувати нові банкомати, банки все частіше вступають в об’єднані банкоматні мережі, надаючи своїм власникам карт можливість знімати кошти в будь-якому куточку України в дружніх банкоматах банків-партнерів”, – говорить Антон Романчук, голова правління UPC.

У компанії відзначають, що на сьогоднішній день майже всі банки, що обслуговуються в процесинговому центрі UPC, входять в банкоматну мережу, адже це можливість запропонувати власникам карт більше 4000 банкоматів, а також доступні засоби для пошуку АТМ в будь-якій точці України.

За матеріалами Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.