Новини економіки. 6 липня. НАК “Нафтогаз Україна” і “Азовська нафтова компанія” підписали Меморандум про співпрацю в сфері виробництва і реалізації альтернативного моторного палива.

Мета співпраці двох компаній – зміцнення енергетичної незалежності України

Про це повідомили в НАКу.

Меморандум є першим кроком інтеграції Національної акціонерної компанії “Нафтогаз Україна” з ТОВ “Азовська нафтова компанія” – провідним українським виробником альтернативних палив.

Вся продукція ТОВ АНК відповідає або перевершує стандарти Євро-4 на бензин і дизельне паливо.

Метою співробітництва Нафтогазу і АНК визначені розвиток виробництва в Україні альтернативних моторних палив, нарощування частки альтернативних палив на ринку нафтопродуктів, скорочення техногенного тиску на навколишнє середовище, зміцнення енергетичної незалежності України.

“Висока якість і екологічність палива – це головні переваги, які ми пропонуємо споживачеві”, – зазначив генеральний директор Азовської нафтової компанії Андрій Чередников.

Розвиток партнерства між Нафтогазом і АНК наближає Україну до повної відповідності стандартам Євросоюзу в галузі енергоефективності та екологічності. Розширення частки поновлюваних джерел енергії на паливному ринку також сприяє зміцненню енергетичної безпеки України.

“Разом з новими партнерами” Нафтогаз Україна “зможе ефективніше виконувати завдання, поставлені перед компанією урядом і президентом, – підкреслив голова правління НАК Євген Бакулін. – Компанія реалізує енергетичну і соціальну політику держави, і сьогодні вона отримала для цього додаткові можливості”.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.