Новини України. 8 липня. 27-28 вересня в Україні під егідою НАТО відбудеться друга міжнародна конференція з питань нових викликів.

27-28 вересня в Україні відбудеться конференція НАТО

Про це заявив під час зустрічі з главою Місії України при НАТО, Послом Ігорем Долговим помічник Генерального секретаря НАТО з питань нових викликів безпеки, Посол Габор Іклоді.

У ході зустрічі, яка відбулася 6 липня, сторони обговорили актуальні питання співпраці в науковій і науково-практичній сфері, зокрема, в рамках Програми НАТО “Наука заради миру і безпеки”. Г-н Іклоді повідомив про те, що МС НАТО прийнято рішення про проведення в Україні під егідою НАТО другої щорічної міжнародної конференції з питань нових викликів безпеки 27-28 вересня.

Конференція буде відкрита для участі усіх країн – членів і партнерів Альянсу і матиме на меті обговорення проблематики енергетичної безпеки, кібернетичного захисту, протидії тероризму, екологічної безпеки та захисту критичної інфраструктури тощо, а також обговорення набутого досвіду та перспектив розвитку співробітництва за Програмою НАТО ” Наука заради миру і безпеки “.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо підготовки та організації цього важливого міжнародного заходу в Києві.

У контексті 15-ї річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною і НАТО була схвально оцінена робота за загальними проектами в сфері науки і охорони навколишнього середовища. Зокрема, в Україні успішно виконуються проект “УРАН”, завдяки якому близько 1 мільйона користувачів з понад 100 університетів і науково-дослідних інститутів 18 регіонів України мають доступ до єдиної вісокоскоростной мережі Інтернет; створення нового генератора для виробництва високоенергетичного рентгенівського випромінювання в Харкові; установа системи моніторингу та прогнозування повеней в басейні річки Прип’ять, у чому зацікавлені України, а також такі прикордонні країни, як Словаччина і Білорусь, а також ряд міжнародних семінарів і конференцій з актуальних питань безпеки.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.