Новини України. 1 липня. Україна та Польща проявили себе як гостинні і толерантні країни, жодних проявів расизму на їх територіях не зафіксовано.

Усі вболівальники побачили, що расизму тут нема, – Платіні

Про це заявив президент УЄФА Мішель Платіні, відповідаючи на запитання іноземного журналіста про те, як очільник УЄФА ставиться до того, що істерія довкола расизму в Україні з подачі ВВС не підтвердилась, навпаки, вболівальники побачили гостинну дружню і толерантну країну.

«Кожен, хто приїхав на турнір, може підтвердити, що проявів расизму не було зафіксовано ні в Україні, ні в Польщі. Усі вболівальник це побачили», – зазначив очільник європейського футболу.

Він також додав, що расизм існує в таких багатих країнах, як Франція, Англія, і весь світ має з цим боротись. Для боротьби з цим явищем УЄФА запроваджує чимало освітніх програм.

«Звичайно, єврочемпіонат не змінить світ. Але ми робимо свій внесок у загальну справу», – додав Мішель Платіні.

Водночас керівник Федерації футболу України Григорій Суркіс додав, що найкращою відповіддю фільму BBC і Солу Кемпбеллу, які безпідставно звинуватили Україну в расизмі, була труна, пронесена англійськими вболівальниками по Донецьку з написом «Кемпбелл, ти не правий!».

Відповідь ВВС дала також асоціація англійських вболівальників, яка планує подати до суду на творців неправдивого фільму.

За матеріалами Інформаційний центр “Україна-2012”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.