Новини культури. 18 липня. Найбільший рок-фестиваль Європи «WOODSTOСK» вперше пройде в Україні у Вінницькій області на Калинівському аеродромі 28-30 серпня 2012 року.

На Вінниччині пройде фестиваль «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012»

У концертах візьмуть участь гурти, які подали заявки та виконують музику в стилях рок, етно, фольк та метал. Виступатимуть іноземні колективи та найвідоміші українські музичні гурти.

Головний гість свята — польський рок-гурт «Enej».

Представники Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», який є організатором дійства розповідають, що фестиваль «WOODSTOCK-УКРАЇНА 2012» проводиться з метою пропаганди волонтерського руху та благодійництва. Ця подія створена для розвитку творчого потенціалу, масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин України.

Щорічний рок-фестиваль «WOODSTOCK» був започаткований у 1995 році як подяка волонтерам польського благодійного фонду «Оркестр святкової допомоги». На сьогодні фестиваль є найголовнішою подією в культурному житті Польщі та цілої Європи.

З фестивалю бере початок волонтерський рух «Патруль миру» (пол. «Pokojowy Patrol»), який вирішує питання супроводу гостей, безпеки, довідки та першої медичної допомоги на заходах «Оркестру святкової допомоги». Власне, «Оркестр…» і допоміг організувати благодійний фонд в Україні у 2006 році, який називається «Серце до серця».

Фестиваль «WOODSTOCK» у Польщі з 2004 року регулярно проходить у місті Костшин-над-Одрою. Він по праву вважається одним з найбільших рок-майданчиків Європи.

Організатори розповідають, що за всю історію фестивалю найбільше людей відвідало його у 2009 році — тоді зібралося більше чотирьохсот тисяч слухачів.

У 2012 році фестиваль уперше відбудеться в Україні на Вінниччині. Військовий аеропорт, де буде проходити дійство, тимчасово виведений з експлуатації, в місцевості с. Калинівка, Вінницької області, з північного боку міста. Відстань до аеропорту від залізничного вокзалу — 1,2 км. Відстань від автобусного вокзалу — 0,9 км.

За матеріалами i-pro.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.