Новини технології. 3 липня. З недавнього часу найбільші реєстратори Росії та України розширили напрямки партнерства. Тепер NIC.UA надає в Україні послуги з реєстрації доменів RU, SU і РФ через REG.RU.

В Україні багато компаній використовують російські домени

Завдяки тому, що процедура реєстрації цих доменів була спрощена, тепер не потрібно надавати реєстратору копію паспорта (для фізичної особи) та свідоцтва про реєстрацію (для юридичної особи) для підтвердження даних реєстранта.

«Поки що для реєстрації потрібна була копія паспорта. NIC.UA не реєстрував ці домени, адже важливою особливістю нашого сервісу є автоматична реєстрація. Тепер, зі скасуванням деяких процедур, ми не бачимо жодних перешкод для того, щоб запропонувати домени RU нашим клієнтам. А з таким партнером, як REG.RU, ми можемо бути впевнені в стабільній і тривалій спільній роботі», – прокоментував Андрій Хветкевич, директор NIC.UA.

«Російські національні домени традиційно цікаві українським компаніям та індивідуальним користувачам. З появою на ринку реєстрації доменів RU, SU і РФ такого відомого і активного гравця, як NIC.UA, що пропонує прості та зручні процедури реєстрації, популярність цих доменів в Україні буде тільки зростати», – говорить генеральний директор російського реєстратора REG. RU Олексій Королюк.

RU, SU і РФ – це найпопулярніші домени Росії. Домен RU займає 5 місце серед усіх TLD (доменів верхнього рівня) в світі за кількістю реєстрацій. На даний момент зареєстровано майже 5 мільйонів таких доменів. Для порівняння: доменів UA зареєстровано трохи менше 14 тисяч, доменів COM.UA – трохи більше чверті мільйона.

В Україні багато компаній використовують російські домени – іноді в якості основного, а іноді додаткового, для російської версії сайту. Тому компанії очікують значної кількості реєстрацій.

За матеріалами ruformator

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.