Новини політики. 17 липня. Один з лідерів опозиції Микола Томенко заявив, що збір підписів серед українців під позовом до Президента Віктора Януковича стане всенародним референдумом про недовіру голові держави.

Сьогодні більшість громадян не довіряють політичному режиму Януковича, – Томенко

Як повідомляє прес-служба БЮТ, у вівторок на мітингу в Черкасах, під час якого розпочали збирати підписи в рамках акції “Україна проти Януковича”, Микола Томенко назвав цілком очевидним, що сьогодні більшість громадян України не довіряють політичному режиму Януковича загалом і Вікторові Януковичу зокрема.

Однак, заявив політик, очевидно, що буде надзвичайно складно, а точніше, неможливо” провести референдум про недовіру Президенту Вікторові Януковичу за передбаченою законом процедурою.

“Тому ідея нинішньої акції дуже проста: це не тільки позов, який подає Арсеній Яценюк до Януковича, під цим позовом проходить збір підписів. І ми переконані, що більш ніж половина громадян України, які є виборцями, підпишуть цей документ”, – сказав Томенко.

“І так в Україні відбудеться народний референдум про недовіру Вікторові Януковичу”, – додав він.

“Це надзвичайно важливо, щоб влада, світ і суспільство зрозуміли, що влада не користується довірою. І я переконаний, що за результатами парламентської виборчої кампанії такі акції, які підтвердять недовіру до влади, створять передумови для можливих президентських дострокових виборів“, – зазначив Микола Томенко.

За матеріалами LB.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.