Новини економіки. 16 липня. Українці стали більше брати хабарів, проте їхні розміри зменшилися.

В Україні суми зменшились, але хабарників побільшало

Слідчі пояснюють нинішній корупційний тренд кращою роботою оперативників.

Суми зменшились, але хабарників побільшало”, – визнав керівник відділу прокуратури Києва Олександр Корнієць.

Нещодавно в столиці встановили рекорд: найменший розмір хабара. Він тепер становить усього лише 200 гривень. За таку грошову винагороду охоронець Київського СІЗО погодився пронести в установу наркотики, переховані в зарядному пристрої мобільного телефону. Не вдалося.

Правоохоронці звітують і про інші перемоги. Наприклад, оперативники викрили керівників та інспекторів відділу охорони водних ресурсів на Херсонщині, які замість ловити браконьєрів, самі розставляли сіті та вимагали гроші у рибалок.

Витягти із тіньового бізнесу вдалося керівника столичного Інституту педагогіки. За оренду будівлі в центрі Києва посадовець вимагав від турагенства 11 млн доларів.

Подекуди перед грошовими знаками не можуть встояти й профспілки. Очільник комунальної профспілки не посоромилася взяти 10 тисяч доларів у двірнички за допомогу в приватизації кімнати в гуртожитку.

У прокуратурі звітують: щороку хапуг стає більше. Пояснюють це доброю роботою міліції та СБУ: в сенсі збільшення кількості розкриття злочинів. Проте в народі жартують: у слідчих залізне правило: при розслідуванні справи про корупцію головне – це раптом не вийти на самого себе.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.