Новини шоу-бізу. 17 липня. Відомий актор Олексій Горбунов у рамках ІІІ Одеського міжнародного кінофестивалю презентував свою нову стрічку “Чемпіони з підворіття” дітям з одеського дитячого будинку, які проходять соціальну реабілітацію за допомогою футболу.

Горбунов презентував свою нову стрічку “Чемпіони з підворіття” дітям з одеського дитячого будинку

Разом з актором презентувати стрічку до безпритульників приїхали також режисер Ахтем Сейтаблаєв і реальний прототип головного героя – тренер Олег Ваннік. Олексій Горбунов подарував дітям диски зі своїми піснями (актор також є солістом групи “Грусть пилота”), а діти у відповідь подарували акторові власні невеличкі суверніри.

Олексій Горбунов розповів, що “зйомки фільму проходили дуже емоційно”, а на питання про місце футболу в його житті заявив, що “перед фільмом довелося оживити свої навички”.

“Я купив м’яч і цілими днями набивав його. А взагалі в дитинстві, я, як і інші хлопці, захоплювався футболом і знав усе про знаменитих гравців київського “Динамо”. Тому коли прочитав сценарій, то відразу ж погодився. Я вважаю, що футбол – лише інструмент для того, щоб подолати ті проблеми, які іноді ставить перед нами життя”, – зазначив він.

Сюжет фільму “Чемпіони з підворіття” заснований на реальних подіях. У 2009 році українські безхатченки перемогли на чемпіонаті світу з вуличного футболу серед бездомних. Олексій Горбунов грає роль раніше відомого футболіста, який опинився на дні суспільства.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.