Новини України. 20 липня. Директор однієї з баз відпочинку в курортній зоні Коблево, що на Миколаївщині повідомив про появу у воді та на березі узбережжя Чорного моря речовини, схожої на нафтопродукти.

В Коблево в морі виявили мазут

Після первинного обстеження берегової смуги та прилеглої акваторії оперативною групою служби цивільного захисту Березанського району територіального управління МНС у Миколаївській області, було виявлено на березі та у воді згустки, діаметром до 10 см, в’язкої речовини темного кольору, схожої на мазут.

Як повідомили в ТУ МНС у Миколаївській області, за попередніми висновками, загальна довжина забрудненої берегової смуги складає понад 3 км.

Зараз на місці надзвичайної події проводиться обстеження берегової смуги та прилеглої акваторії для більш точного визначення масштабів події, а також направлені сили та засоби аварійно-рятувального загону спеціального призначення територіального управління МНС України у Миколаївській області для вжиття заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної події.

Фахівці пересувної хіміко-радіологічної лабораторії МНС, а також екологічної інспекції проводять дослідження та аналізи проб води та ґрунту.

За інформацією, яку вдалося отримати в ТУ МНС у Миколаївській області, загрози життю та здоров’ю відпочиваючим та місцевому населенню немає. Роботи по очищенню берегової зони продовжуються.

За матеріалами УНН

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.