Новини світу. 13 липня. Панчаят (рада старійшин) села Асара з переважно мусульманським населенням в індійському штаті Уттар Прадеш заборонив жителям населеного пункту вступати в шлюб по любові, погрожуючи в іншому випадку вигнанням.

Шлюби по любові в Індії назвали ганьбою

“Шлюби по любові – ганьба нашого суспільства. Вони болісно позначаються на батьках молодих, особливо на сім’ях дівчат, так як наносять утрату по їх репутації”, – заявив один з ініціаторів заборони Саттар Ахмед.

Втім, це не єдине табу, прийняте владою села. Також тепер усім дівчатам і жінкам до 40 заборонено показуватися в публічних місцях без супроводу. Також їх зобов’язали носити на головах хустки і заборонили користуватися мобільними телефонами. Всі ці драконівські заходи старійшини пояснюють турботою про безпеку мешканок села.

Однак ці пояснення не задовольнили жінок-активісток як в самому штаті, так і за його межами. За словами глави Всеіндійської демократичної асоціації жінок Мадху Гарг, уряд країни має негайно втрутитися в ситуацію в цьому селі і відмінити середньовічні порядки.

“Це просто смішно. Чому обмеження поширюються тільки на жінок? Чому б тоді панчаята не заборонити чоловікам ходити на ринок замість жінок. Якщо не пускати туди чоловіків, жінки на ринку будуть відчувати себе в безпеці”, – заявила глава Всеіндійського юридичний рада жінок-мусульманок Шаіста Амбер.

За матеріалами NEWSru.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.