Новини світу. 19 липня. Шість людей загинуло і понад 30 поранені в результаті вибуху в автобусі з ізраїльськими туристами в міжнародному аеропорту Бургаса.

В Болгарії вибухнув автобус з ізраїльськими туристами

Постраждалих карети “швидкої допомоги” розвозять до найближчих лікарень. Цю інформацію офіційно підтвердило МВС країни.

Місцеві жителі повідомляють про те, що чули потужний вибух, інформує агентство БГНЕС.

На момент НС транспортний засіб знаходився на парковці в аеропорту, згоріли також два туристичні автобуси, що знаходились поруч.

У посольстві Ізраїлю в Болгарії також підтвердили інформацію про те, що в автобусі перебували саме громадяни цієї країни.
На даний момент територія аеропорту оточена спецслужбами.
Ізраїль готується відправити команду медиків в Бургас.

Як повідомило місцеве телебачення, в тель-авівському аеропорту Бен-Гуріон йде підготовка літака для вильоту до Болгарії.

У МЗС Ізраїлю створений оперативний штаб, і міністр закордонних справ Авігдор Ліберман уже зв’язався по телефону зі своїм болгарським колегою Миколою Младеновим, який відправився до місця події.

Як повідомив заступник глави МЗС Ізраїлю Дані Аялон, дипломати перебувають на зв’язку з болгарською владою, а також координують свої дії з спецслужбами.

На даний момент у ізраїльських дипломатів немає точної інформації про кількість жертв і постраждалих, а місцеве телебачення посилається на дані, що публікуються болгарськими ЗМІ.

За матеріаами ИТАР-ТАСС