Новини економіки. 21 липня. Уряд затвердив держпрограму співпраці із закордонними українцями на період до 2015 року з обсягом фінансування майже 104 млн гривень (близько 13 млн доларів).

Янукович доручив здійснити низку заходів з метою поглиблення співробітництва із закордонними українцями

Як зазначається у повідомленні МЗС України, за результатами проведення V Всесвітнього форуму українців у серпні 2011 року президент Віктор Янукович доручив центральним органам виконавчої влади здійснити низку заходів з метою подальшого поглиблення співробітництва із закордонними українцями.

Зокрема, на виконання доручень президента від 7 грудня 2011 року та прем’єр-міністра від 14 грудня 2011 року МЗС розроблено, погоджено із відповідними міністерствами та відомствами і внесено на розгляд уряду проект даної постанови.
У МЗС повідомили, що для урядів сусідніх з Україною держав підтримка співвітчизників за кордоном є важливою складовою національної безпеки, одним із безумовних пріоритетів їх як зовнішньої, так і внутрішньої політики.

Зокрема, у Російській Федерації на ці цілі передбачається щорічне фінансування в обсязі приблизно 340 млн доларів, у Латвійській Республіці – 25 млн, в Угорщині – близько 150 млн, у Республіці Польща – понад 7 млн, у Словацькій Республіці – більш як 1 млн.

За матеріалами Української правди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.