Новини спорту. 8 липня. Збірна України з пляжного футболу завоювала одну з чотирьох путівок на фінальний турнір чемпіонату світу-2013, які розігрувалися у відбіркових змаганнях зони УЄФА в Москві.

Українські пляжники разом з Іспанією, Росією та Нідерландами вибороли путівки на ЧС-2013

В останньому матчі групи наші пляжники поклали на лопатки поляків – 7:4. Роман Пачев оформив покер, а по голу забили Андрій Черевко, Андрій Борсук та Олег Зборовський.

Зазначимо, що напередодні підопічні Сергія Кучеренка зустрічалися з іспанцями й дали фаворитам справжній бій.

“Синьо-жовті” поступалися з рахунком 1:4, проте завдяки м’ячу Борсука та голам Зборовського і Євдокимова, забитим на останній хвилині 3-го періоду, спромоглися відновити рівновагу.

Втім, в овертаймі Раміро Амарель приніс перемогу піренейській команді − 5:4.

У підсумку українці посіли друге місце в квартеті В і тепер змагатимуться на світовому форумі в Таїті разом з трьома іншими представниками Європи − Іспанією, Росією та Нідерландами.