Новини України. 19 липня. Скандал довкола призупинки видачі віз італійським консульством отримав продовження.

Візи
Інформація консульства і журналістів щодо видачі віз в Італію розходиться

На сайті візового центру посольство Італії офіційно спростувало факт припинення видачі документів, тоді як журналісти з’ясували: ця заява не відподає дійсності.

“Стосовно інформації, висвітленої нещодавно деякими представниками ЗМІ, Посольство Італії в Україні повідомляє, що Візовий Відділ Посольства продовжує в звичному режимі приймати прямі заявки на подання візових клопотань та задовольняти вже подані заявки на всі типи віз у відповідності до графіку призначених прийомів”, – йшлося в офіційному повідомленні.

Однак, на всіх дверях установи розміщене зовсім інше офіційне оголошення: “За розпорядженням консульства Італії, через постійне зростання кількості запитів на отримання туристичної візи в Італію, яка протягом останніх тижнів сягнула критичної межі, запис і прийом документів на отримання туристичної візи ПРИЗУПИНЕНО. Запис на подання документів на бізнес-візу буде можливий з 23 липня”.

Туристи-невдахи розповідають, що у візовому центрі їм обіцяли поновлення прийому запитів лише з наступного місяця.

Туристичні фірми кажуть, що консульство їх попереджало. “Натомість звичайним туристам ніхто не повідомив про можливу призупинку”, – зазначила представниця турфірми Світлана Лапій.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.