Новини України. 3 липня. Державна санітарно-епідемічна служба через невідповідність якості води та санітарно-технічного стану території закрила 15 пляжів в 4 регіонах країни – АР Крим, Одеській і Миколаївській областях та Києві.

пляж в Києві
З 1190 пляжів в Україні працює лише 777

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

В Автономній Республіці Крим станом на понеділок закриті 5 пляжів: чотири міських в Ялті на реконструкцію і один – в селі Кутове Бахчисарайського району. Всього в АР Крим налічується 569 пляжів, але працює тільки 431, решта не мають дозвільних документів.

В Одеській області закрито 2 пляжі – морський “Чорноморка” в Одесі та річковий в Кілії. Всього в області з 21 пляжу працюють 19.

У Миколаївській області закриті 4 пляжі: міський в Очакові, два річкових в Миколаєві і в Первомайську. Всього під наглядом Держсанепідслужби Україні в області знаходиться 10 пляжів (6 морських і 4 річкових), з них працює тільки 6 (5 морських та 1 річковий).

У Києві з 11 пляжів і зон відпочинку на Дніпрі відкриті офіційно і мають паспорти 7 пляжів, 4 не мають офіційних дозволів на відкриття.

Всього в нинішньому оздоровчому сезоні на території України мають діяти 1190 пляжів і рекреаційних зон у 8-ми регіонах: АР Крим, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, Севастополі та Києві, з них 1132 пляжі є морськими (95,1% ) і 58 – річковими.

Станом на понеділок працювало 777 пляжів (65,3%), з них 740 морських і 37 річкових. Решта не відкриті через непідготовленість до сезону і відсутності дозвільних документів.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.