Новини України. 26 липня. 22-річний киянин Гліб Гришин виставив на продаж ім’я сина, який має народитися у серпні.

комп'ютер, інтернет
Українське подружжя хоче зробити сина рекламою товару або фірми

Пропонує покупцеві назвати дитину за суму від 200 тис. грн. Щоб укласти угоду зразу, без торгів — треба заплатити 10 млн грн. Ім’я, що вибере покупець, упишуть у свідоцтво про народження та в усі документи дитини.

“Це ідея чоловіка, — розповідає 21-річна Христина Гришина телефоном. Вона на дев’ятому місяці вагітності. — В інтернеті прочитав, що за кордоном люди продають свої імена по 30-50 тисяч доларів. Спочатку виставив своє ім’я, але покупців не було. Тепер пропонуємо назвати нашу дитину якійсь компанії чи олігарху. Це може стати гарною рекламою товару чи фірмі. Ми готові торгуватися. Батьки нормально до цього поставилися, а от багато друзів не зрозуміли. Називали нас ненормальними”.

Подружжя познайомилося п’ять років тому в комп’ютерній грі. Три місяці спілкувалися в інтернеті, потім зустрілися.
Три роки тому почали жити разом.

“Із його мамою мешкаємо у трикімнатній квартирі. Його батьки розлучилися. Тато не допомагає. Свекруха робить ляльки і продає через інтернет. Грошей вистачає лише на їжу. Маємо величезний борг по квартплаті. Ремонт робили 15 років тому. Зараз навіть унітаз поламаний — зливаємо відром. Через безгрошів’я постійно відкладаємо весілля. Цього тижня збираємося розписатися без церемонії та гостей”.

Подружжя не працює. Христина закінчила четвертий курс університету “Україна” за спеціальністю “дизайнер інтер’єру”. Чоловік має диплом Національного економічного університету, здобуває другу вищу освіту.

“Оголошення про продаж імені вивісили місяць тому, — каже Христина, — недавно звернувся один покерний сайт. Запропонували 6 тисяч доларів. Сума нас не влаштувала. Не питали, яке ім’я хотіли дати нашій дитині — це нас цікавитиме в останню чергу. Не думаємо, що ім’я може змінити долю. Вдома будемо називати, як захочемо. І у школі з учителями можна домовитися. За законом, у 14 років маємо право змінити ім’я дитини. Тоді це і зробимо”.

Торік подружжя американців продало ім’я сина за $50 тис. — 400 тис. грн. Немовля назвали Ґолден Пелес Дот Ком, на честь онлайн-казино.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.