Новини технологій. 22 липня. О пів на першу ночі 22 липня україномовний розділ Вікіпедії перетнув позначку в 10 мільйонів редагувань.

Вікіпедія
Українська Вікіпедія посідає 14 місце за кількістю статей серед усіх мовних розділів

Про це повідомили у прес-службі ГО “Вікімедіа Україна”.

Відомо, що це відбулось у статті “Друга світова війна”, зокрема десятимільйонне редагування стосувалося косметичних змін у посиланнях на інші мовні розділи Вікіпедії, чим займаються спеціально розроблені програми роботи для автоматизації процесу додавання міжмовних посилань.

Українська Вікіпедія посідає 14 місце за кількістю статей серед усіх мовних розділів Вікіпедії, маючи понад 390 тисяч статей. У ній зареєстровано більш ніж 140 тисяч користувачів, але лише близько 2 тисяч із них є активними, тобто здійснили протягом місяця щонайменше одне редагування.

Водночас, українська Вікіпедія за кількістю редагувань посідає 21 місце, поступаючись низці мовних розділів, які мають меншу кількість статей, аніж україномовний розділ всесвітньовідомої інтернет-енциклопедії.

За матеріалами УНН

Наразі україномовна Вікіпедія наближається до позначки у 400 тисяч статей.

Нагадаємо, рубіж у 100 тисяч статей українська Вікіпедія подолала в березні 2008 року, для чого її редакторам знадобилося чотири роки після появи першої статті наприкінці січня 2004 року. За два наступні роки було написано ще 100 тис. статей, а у липні 2011 року було подолано позначку у 300 тис. статей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.