Новини економіки. 28 липня. Відео. Найкоротше метро у світі – дніпропетровське – добудують за чотири роки за європейські гроші.

50 євро, гроші
Кредит ЄБРР – це приблизно половина від необхідної суми

152 мільйони євро на це позичила Україна у Європейського банку реконструкції та розвитку. Договір підписали вчора у Дніпропетровську. Кредит взяли на 15 років. Перший транш надійде вже у грудні. Кредит ЄБРР – це приблизно половина від необхідної суми, ще стільки ж планують позичити у Європейського інвестиційного банку, а 60 мільйонів готовий надати держбюджет.

Будівництво дніпропетровського метро, в якому нині усього сім станцій, зупинилося 15 років тому.

“Для нас це дуже великий проект, другий після проекту укріплення берегової лінії у Петербурзі. Оскільки кредит виданий державі Україна, але під конкретний план, то ми надали максимально сприятливі умови“, – розповів директор відділу муніципальної інфраструктури ЄБРР Жан–Патрік Марке.

“Сьогоднішній день – це точка неповернення в будівництві, і на сьогодні з повною упевненістю можна сказати, що за 4 роки дніпропетровський метрополітен буде добудований”, – запевнив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул.

ВІДЕО

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.