Новини культури. 26 липня. У неділю, 29 липня, о 19.00 на звичному уже ялтинцям концертному майданчику – в байк-пабі «OK & Custom» – відбудеться виступ легендарної московської рок-групи «ВИХІД».

Легендарний радянсько-російський рок-гурт виступить у Ялті цієї неділі

Старт цьому неординарному музичному явищу був даний ще в 1982 році на сцені Ленінградського рок-клубу, на одному концерті з молодими «КІНО» та «Дивними іграми».

Тоді ж був записаний і перший акустичний магнітоальбом «Брат Ісайя».

З тих пір багато разів змінювався склад, а з переїздом лідера і автора пісень «ВИХІД» Сергія Селюніна в Москву колектив змінив прописку з пітерської на столичну.

Так склалося, що в момент легалізації рок-музики в СРСР і активному проникненні її головних дійових осіб на великі фестивалі, радіо і ТБ, група «ВИХІД» виявилася на узбіччі цього процесу. Її альбоми не тиражувалися великими студіями, вона не світилася на стадіонних концертах. Проте пісні Селюніна, такі як «Піонери», «Колесо», «Місто кастрованих поетів» і багато інших є однозначною класикою російськомовного року і добре відомі серйозним цінителям, перш за все завдяки яскравій і впізнаваній поетичній манері автора.

Записи групи видаються незалежним московським лейблом із співзвучною назвою «Відділення Вихід», який випускає також альбоми Умки, Олександра Башлачева, Віктора Цоя, групи «ЗООПАРК» та інших.

У даний час група «ВИХІД» веде активну концертну діяльність на клубних сценах Росії і Україні. В Ялту колектив приїде вперше і виступить в акустичному форматі: голос, гітара, скрипка і віолончель.

Незважаючи на широку популярність у вузькому колі «ВИХІД» періодично бере участь в знакових збірних проектах. Так версія групи пісні «Прогулянки по воді» звучить на триб’ют «Нау», а в зовсім свіжому проекті «4000 років Акваріума» (який ще тільки набирає хід) Сергій Селюнін виконав улюблену пісню молодості «Старий Козлодоєв».

За матеріалами Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.