Новини України. 4 липня. У Верховній Раді стало зле представнику Партії регіонів Василю Чуднову.

Чуднов каже, що за мовний законопроект не голосував

Це сталося вже після того, як Адам Мартинюк оголосив перерву.

Колеги та медики надали депутату допомогу, але після цього його винесли з зали на ношах. При цьому парламентарі не могли 5 хвилин згадати, як звати депутата.

Не зважаючи на оголошену перерву, депутати Партії регіонів залишаються у сесійній залі й не виходять у кулуари. Єдина, хто вийшов, була комуністка Катерина Самойлик, яка, розмовляючи по телефону, попросила її не чіпати.

“Ти ж бачиш, що відбувається. Керівництво подало у відставку”, – сказала вона.

Раніше прес-служба Чуднова поширила його звернення до мешканців Прикарпаття, у якому він запевняє, що не голосував за “мовний” закон у вівторок.

“У момент голосування, яке відбулося під час перерви між засіданнями, я перебував на нараді за межами парламенту, підтвердженням цього є дані письмової реєстрації. Однак, незважаючи на це, з невідомих і поки не встановлених причин, моя картка чомусь взяла участь у голосуванні з питання, яке, до речі, навіть не було внесене до порядку денного”, – заявив Чуднов.

У зв’язку з цим він попросив голову парламенту відкликати його голос із результатів голосування за законопроект про основи державної мовної політики, оскільки “його положення прямо суперечать поглядам і переконанням” народного депутата.

У зверненні Чуднов нагадав, що під час голосування 5 червня за цей законопроект у першому читанні він проголосував “проти” його ухвалення. “Саме на цій безальтернативній позиції я будуть стояти й далі”, – запевнив він.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.