Новини України. 20 липня. На базі Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом у Вінниці відкрито перший в Україні міжрегіональний тренінговий центр з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу.

АнтиСНІД
Міжрегіональний тренінговий центр з питань ВІЛ/СНІДу відкрили у Вінниці

Захід відбувся в рамках виконання програми гранту 10 раунду Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

“З метою створення тренінгового центру між ДУ “Український Центр СНІДу МОЗ України”, Вінницьким національним медичним університетом ім. М.І. Пирогова та Вінницьким обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом підписано угоду про співпрацю, – зазначив головний лікар Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, керівник тренінгового центру Ігор Матковський. – У травні та червні 2012 р. на базі центру пройшли підвищення кваліфікації з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу перших 15 лікарів”.

За словами директора ДУ “Український Центр СНІДу МОЗ України” Наталії Нізової, створення тренінгового центру дозволить зміцнити та удосконалити систему підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів медичного і немедичного профілю з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу на всіх рівнях надання послуг з ВІЛ-інфекції/СНІДу в контексті реформи охорони здоров’я, а також інституалізувати її до державної системи вищої медичної освіти в Україні.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.