Новини політики. 9 липня. У Верховній Раді зареєстровано вже третій законопроект, який передбачає карати за так звану “пропаганду гомосексуальності”.

Верховна Рада, ВРУ
Депутати продовжують реєструвати закони, проти яких виступають правозахисники

Законопроект № 10729, автором якого є Валентин Журавський (Партія регіонів), передбачає штрафи в розмірі від 500 до 900 неоподатковуваних податком мінімумів.

Пропагандою, згідно документа, є дії з розповсюдження “загальнодоступним способом інформації, здатної завдати шкоди моральному та духовному розвитку населення, в тому числі сформувати у населення спотворені уявлення про соціальну рівноцінності традиційних і нетрадиційних шлюбних відносин“.

Правозахисники впевнені, що подібна законодавча ініціатива вводить цензуру та обмежує свободу слова в суспільстві.

“Цей законопроект слід розглядати, насамперед, як бажання порушити свободу слова, свободу самовираження і спроби ввести елементи цензури“, – говорить активістка громадської організації “Феміністична офензива” Анна Прейс.

“В історії людства досить багато прикладів, коли заборона говорити на певні теми, заборона контактувати з певними явищами, приводили, зрештою, до глобальних злочинів проти людства. Пропоную депутаткам і депутатам добре ознайомитися з цими прикладами і задуматися над наслідками своїх дій”, – додає Анна Прейс.

Нагадаємо, що проти двох попередніх законопроектів про заборону “пропаганди гомосексуальності” виступив цілий ряд міжнародних організацій: Human rights watch, Amnesty international, ПРООН, комісар Ради Європи з прав людини та інші.

За матеріалами tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.