Новини світу. 9 липня. У штаті Міннесота військовий, який не зміг приїхати на пологи своєї дружини, зміг віртуально спостерігати за найважливішим у житті подією по відеозв’язку.

Skype
Чоловік спостерігав за народженням дитини по Skype

Тед Фриз, службовець за контрактом в Афганістані, став віртуальним свідком появи на світ свого сина, не встигнувши приїхати до пологів дружини Ліззі.

Як виявилося, чоловік мріяв бути поруч зі своєю дружиною в цей найважливіший для сім’ї момент, однак напружена військова служба завадила його планам.

Коли його дружина Ліззі зрозуміла, що в силу обставин Тед не зможе бути присутнім під час дітородіння, вона повідомила медичним працівникам про те, що хоче транслювати онлайн весь пологовий процес.

Лікарі пішли назустріч майбутньої матері і за кілька годин до пологів встановили поруч з породіллею ноутбук. Завдяки інтернет-програмі Skype, що дозволяє здійснювати конференц-дзвінки, подружжя були на зв’язку з моменту початку і до кінця події.

“Під час пологів мій коханий мене всіляко підтримував, – зізналася новоспечена мати. – Весь цей час мені здавалося, що він знаходиться поруч зі мною”.

О 04.12 за місцевим часом на світ з’явився хлопчик Карслон Леон Фриз.

“Я не можу передати свої емоції! Мені вдалося стати свідком такої важливої події!” – стверджує щасливий батько.

За матеріалами  Life News 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.