Новини світу. 17 липня. Американські фахівці з вилову диких тварин спіймали і відвезли в лос-анджелеський заповідник чорного ведмедя, який за кілька місяців став в Каліфорнії місцевою знаменитістю.

Глен Беарян регулярно з’являється на заселених людьми територіях

Популярністю звір багато в чому зобов’язаний появі мікроблога, що ведеться від його імені.

Ведмідь, якому дали кілька кличок (Глен Беарян і Тефтель), регулярно з’являється на заселених людьми територіях, де шукає собі їжу, а також просто блукає по вулицях.

Підписники “Твіттера” ведмедя задаються питанням, чи повернеться він до людей. На це питання ведучий ведмежого мікроблога відповів так: “Робіть ваші ставки!”

До речі, на “Твіттер” ведмедя Глена підписані більше 24 тисяч читачів. Відрізняє ведмедя-блогера від інших його побратимів не тільки наявність блогу, а й яскрава помаранчева мітка на вусі. Саме по ній ведмідь і був пізнаний співробітниками зоослужби перед відправкою в заповідник.

“Твіттер” та інші соціальні мережі зробили глендейлского ведмедя Глена Беаряна соціальний феномен. Якщо з міркувань громадської безпеки владі доведеться вбити тварину, їм доведеться це пояснювати”, – написала газета Los Angeles Times.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.