Новини світу. 11 липня. У Північній Кароліні медичні працівники зберегли життя одному з найбільш крихітних немовлят у світі, що з’явився на світ на 6-му місяці вагітності.

Ніжка новонародженої Кенни розміром з мезинец матері

Лікарі лікарні Hemby Children’s Hospital в місті Шарлотт протягом півроку боролися за життя крихітної дівчинки Мелінди-Кенни Мур, що з’явилася на світ вагою всього 270 грам.

За словами матері Ніккі, ще на другому місяці вагітності лікарі поставили її перед фактом, що у дитини виявлені серйозні відхилення.

“Медичні працівники пропонували моїй дружині зробити аборт, але вона навідріз відмовилася”, – заявив батько малятка Сем Мур.

На 24-му тижні вагітності лікарі зробили жінці кесарів розтин.

“Коли дитина з’явилася на світ, ми були просто шоковані тим, що вона подавала ознаки життя! У неї билося серце і тряслися ручки. Вони були розміром з ніготь. Сама дівчинка вміщувалася на моїй долоні, – заявив лікар Роджер Хауелл, що приймав пологи. – Її ледве можна було тримати в руках – її шкіра була настільки тонкою, що на ній залишалися відмітини від медичних рукавичок. Очки у неї не прорізалися, але найсерйознішою проблемою було те, що дівчинка не могла самостійно дихати”.

Через кілька годин після пологів лікарі зробили дитині першу операцію на легенях. Медики вставили в орган дівчинки спеціальну трубку з киснем, яка допомагала їй дихати. Складність хірургічного втручання полягала в тому, що будь-який необережний рух міг коштувати Мелінді-Кенне життя.

За словами доктора Едварда Белла, який проводив операцію, вони відіслали дані про Кенне Мур в міжнародну асоціацію, що реєструє поодинокі випадки в історії медицини.

“У відповідь на наш запит прийшло підтвердження, що Кенна – одна з найбільш крихітних новонароджених в світі. Таких унікальних випадків всього кілька в історії медицини, і в подібних ситуаціях немовлятам вкрай складно врятувати життя. Ймовірність того, що вони зможуть розвиватися і рости, залишає 2%, і Мелінда саме з цього числа”, – заявив доктор Белл.

Протягом півроку Кенна Мур перебувала в апараті штучної терапії. За 6 місяців постійного медичного контролю всі лікарі клініки Hemby Children’s Hospital in Charlotte прив’язалися до маленької дівчинки і навіть дали їй прізвисько Пташка.

“Сьогодні найщасливіший день у нашому житті – ми виписалися з лікарні! – Зізналася Ніккі Мур. – За останні півроку малятко набрала більше трьох кілограмів! Нарешті наша дівчинка може самостійно дихати і розвиватися!”

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.