Новини світу. 21 липня. Жінка, що кинула двох дочок і сина, оголошена у федеральний розшук.

Попросивши знайому посидіти з дітьми півгодини, мати-зозуля втекла з новим коханим

32-річна мешканка Ростова-на-Дону Ольга Т. попросила знайому, з якою працювала в одному кафе, доглянути за дітьми. Вона пояснила, що необхідно відлучитися у справах на півгодини, але так і не повернулася за 12-річною Яною, 9-річним Сашком і 4-річним Андрієм.

Два тижні подруга чекала Ольгу. Але вона так і не об’явилася.

“Ольга оголошена у федеральний розшук, – розповів помічник прокурора Аксайського району Рузанна Рибалкіна. – Дітей забрала бабуся. Суд заочно позбавив Ольгу батьківських прав“.

50-річній бабусі Марії важко поєднувати нагляд за дітьми і роботу, тому жінка була змушена помістити самого молодшого – 4-річного Андрійка до притулку.

Уже кілька місяців горе-матір не дає про себе знати. За словами подруги, вона втекла з новим другом, відносинам з яким заважали діти.

“Сподіваюся, що дочка схаменеться. Адже у неї самі чудові діти, – розповіла бабуся малюків. – Нещодавно Яна повернулася зі змагань з гімнастики. На міжнародному конкурсі вона посіла 12-е місце.

Залишені матір’ю дітлахи намагаються не згадувати про неї. Діти називають “мамою” свою бабусю.

“Бабуся для мене означає дуже багато, адже моя справжня мама займалася тільки собою і зовсім не цікавилася, чим я живу, – зізнається не по роках розсудлива Яна. – Може, коли-небудь мама стане хорошою і зрозуміє, що діти – це не просто так. Що їх треба любити”.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.