Новини світу. 21 липня. Президент Росії Володимир Путін підписав закон про заборону на рекламу алкоголю в інтернеті і друкованих виданнях.

Путін заборонив рекламувати алкоголь в інтернеті

Заборона на рекламу алкоголю у пресі вступить в силу 1 січня 2013 року, заборона на подібну рекламу в інтернеті – в день офіційного опублікування закону.

Закон, що вносить поправки в закон “Про рекламу”, був прийнятий Держдумою 6 липня і схвалений Радою Федерації 18 липня. Відповідно до документа в інтернеті і в пресі буде заборонена реклама будь-яких алкогольних напоїв, у тому числі пива.

Зараз в Росії немає ніяких обмежень на рекламу алкоголю в інтернеті, в той час як в друкованих виданнях заборонено тільки рекламувати алкогольні напої на першій і останній смугах (також заборонено рекламу спиртних напоїв у виданнях, орієнтованих на дітей та підлітків).

Один з авторів закону депутат Держдуми В’ячеслав Тимченко раніше заявляв, що в майбутньому заборону на рекламу алкоголю необхідно зробити повним. На його думку, спиртні напої слід продавати тільки у спеціалізованих магазинах, куди будуть пускати тільки повнолітніх покупців.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.