Новини світу. 17 липня. У Єкатеринбурзі під егідою «Єльцин-Центр» будують комплекс, в якому розташуються музеї, магазини, ресторани, готелі, кінотеатри та нічний клуб.

«Єльцин-Центр» побудований поруч з пам’ятником першому президентові Росії

На батьківщині першого президента Росії Бориса Єльцина планується відкрити унікальний «Єльцин-Центр», який увійде до складу ділового району Єкатеринбург-Сіті.

“Комплекс майже готовий, йде обробка”, – запевнили в уральському відділенні фонду.

За задумом архітекторів «Єльцин-Центр» буде нагадувати маховик: як пояснюють автори проекту, це «відіб’є характер першого російського президента». Інвестором проекту виступає фонд «Президентський центр Бориса Єльцина», в опікунську раду якого входять дружина і дочка покійного глави держави Наїна Йосипівна і Тетяна Юмашева.

У «Єльцин-Центрі» буде створено музей, присвячений кар’єрі першого президента Росії. Але крім цього, більше нічого не буде нагадувати про досягнення Бориса Миколайовича. У чотириповерховій будівлі будуть розташовуватися виставкові приміщення, ресторани, конференц-зал. Значну площу відведуть під магазини. Досить великої комерційної складової комплексу інвестори мають намір виправдати витрати на будівництво.

Буклет про «Єльцин-Центр» обіцяє майбутнім відвідувачам «широкий вибір ресторанів на будь-який смак» і «багатий вибір магазинів для покупки книг, музики, мистецтва, подарунків та одягу».

З ініціативи фонду Бориса Єльцина в столиці Уральського федерального округу можуть створити тенісний центр імені Єльцина. Дати об’єкту таку назву вирішили з тієї причини, що перший президент дуже любив цей вид спорту і сам часто виходив на корт.

Спорткомплекс займе територію в 3 гектари. На цій землі в межах міста побудують готель на 220 місць, велику арену, здатну взяти 5200 глядачів, і малі спортивні арени, в яких вмістяться 2300 осіб.

Але й тут не забули про комерційну складову – в спорткомплексі Єльцина будуть найбільший у місті фітнес-центр з басейном, зоною СПА і спортзалом, торгово-розважальна галерея з кафе і магазинами, кінотеатр з сімома кінозалами на 690 місць і навіть молодіжний нічний клуб.

На великій арені центру можна проводити змагання з баскетболу, волейболу, гандболу та міні-футболу. Крім того, організатори планую використовувати цей майданчик дял проведення концертів та інших розважальних заходів.

“Для VIP-гостей передбачено окремий вхід з вулиці і ізольований від основних потоків глядачів шлях руху. У верхній частині трибун передбачені банкетні зали з можливістю подачі легких обідів з ресторану”, – пояснюється в офіційній брошурі.

В Росії іменем Бориса Єльцина вже названа бібліотека, розташована в колишній будівлі сенату в Санкт-Петербурзі, і Уральський федеральний університет в Єкатеринбурзі. Крім того, в столиці УрФО є вулиця, названа на честь першого російського президента.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.