Новини світу. 19 липня. 18-річний хлопець під вигаданим ім’ям розміщував відеоролики із закликами до тероризму в соцмережі.

Хлопець агітував за тероризм у соцмережі “В контакті”

Співробітники Слідчого комітету отримали відомості про те, що юнак розміщує в соціальних мережах заклики до вчинення терористичних актів, а також матеріали, які виправдовують подібну ідеологію.

Крім цього хлопець закликав громадян до міжнаціональної ворожнечі.

“Після проведення лінгвістичних досліджень були отримані відомості, що всі відеофайли містять висловлювання, в яких є заклики до здійснення терористичної діяльності, – розповіли в прес-службі СУ СК РФ по Краснодарському краю. – Також слідчі встановили, що їх автор пропагував визнання ідеології і практики тероризму правильними, що потребують підтримки і наслідування”.

Судячи з усього, хлопець розумів протизаконність свого захоплення. Він завбачливо зареєструвався в соцмережі під вигаданим ім’ям і виходив у мережу виключно з інтернет-кафе. Але його змогли вирахувати і затримати.

За даним фактом СУ СК РФ по Краснодарському краю порушено кримінальну справу за ст. 205.2 КК РФ «Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності та публічне виправдання тероризму».

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.