Новини світу. 19 липня. 18-річний хлопець під вигаданим ім’ям розміщував відеоролики із закликами до тероризму в соцмережі.

Хлопець агітував за тероризм у соцмережі “В контакті”

Співробітники Слідчого комітету отримали відомості про те, що юнак розміщує в соціальних мережах заклики до вчинення терористичних актів, а також матеріали, які виправдовують подібну ідеологію.

Крім цього хлопець закликав громадян до міжнаціональної ворожнечі.

“Після проведення лінгвістичних досліджень були отримані відомості, що всі відеофайли містять висловлювання, в яких є заклики до здійснення терористичної діяльності, – розповіли в прес-службі СУ СК РФ по Краснодарському краю. – Також слідчі встановили, що їх автор пропагував визнання ідеології і практики тероризму правильними, що потребують підтримки і наслідування”.

Судячи з усього, хлопець розумів протизаконність свого захоплення. Він завбачливо зареєструвався в соцмережі під вигаданим ім’ям і виходив у мережу виключно з інтернет-кафе. Але його змогли вирахувати і затримати.

За даним фактом СУ СК РФ по Краснодарському краю порушено кримінальну справу за ст. 205.2 КК РФ «Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності та публічне виправдання тероризму».

За матеріалами Life News