Новини України. 10 липня. Бажаючі отримати вищу освіту уже подали до українських ВНЗ 474 214 заяв, шоста частина із них – 78 312 – в електронному вигляді.

Майже 475 тис заяв подали вступники до внз

“Станом на 8 годину 10-го липня участь у вступній кампанії взяли 200 064 особи. Електронною системою подання заяв на вступ скористалися 34 187 вступників. Попри такі рекордні цифри, які ми отримали за перші 8 днів вступної кампанії, хочу нагадати, що у вступників є ще час до 31-го липня щоб подати заяву для вступу (до 17-го липня – для тих, хто повинен складати творчий конкурс, до 20-го липня для вступників, які складатимуть вступні екзамени, що проводитимуть вищі навчальні заклади). Тому, не потрібно поспішати та утворювати черг, оскільки дата подачі документів не впливає на позиції вступника у рейтинговому списку”, – зазначив заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

Він відмітив, що найбільшу активність під час вступної кампанії проявляють абітурієнти з міста Києва, Дніпропетровської, Донецької, Львівської та Київської областей.

Не змінилися й лідери серед вищих навчальних закладів за кількістю поданих заяв.

“До Київського національного університету імені Тараса Шевченка подано 18 556 заяв, в електронному вигляді – 4 746. До Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” – 16 466 заяв, в електронному вигляді – 4 606, до Національного авіаційного університету – 14 773 заяви, з них 2 610 заяв отримано за допомогою системи електронного подання документів”, – розповів Микола Фоменко.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.