Новини технологій. 12 липня. У Нью-Йорку стартує пілотний проект з перетворення міських телефонів в хот-споти Wi-Fi.

Модулі зв’язку встановлять телефонних будках міста

Як очікується, таксофони роздаватимуть Інтернет безкоштовно. Як повідомляє GigaOm, спочатку модулі зв’язку встановлять в десяти телефонних будках, розташованих в трьох районах міста.

Таксофони обладнають потужними антенами, здатними поширювати бездротовий сигнал на відстані до ста метрів. Їх встановленням займеться компанія Van Wagner Communications, якій належить більша частина телефонних будок в Нью-Йорку. Вартість одного такого модуля Wi-Fi становить 2000 доларів.

Якщо проект виявиться успішним, точками доступу будуть обладнані 13 тисяч таксофонів. Зараз влада Нью-Йорка активно забезпечує доступом до Wi-Fi школи, бібліотеки та будинки престарілих, а оператор зв’язку AT&T пропонує підключитися до бездротового Інтернету в більшості міських парків.

Разом з цим проектом в Нью-Йорку проходить ініціатива із заміни телефонних будок на 32-дюймові сенсорні дисплеї. За допомогою “розумних” екранів, схожих на величезний iPad, жителі Нью-Йорка зможуть виходити в Інтернет, спілкуватися по Skype, користуватися електронною поштою, а також отримувати список найближчих ресторанів, магазинів і визначних пам’яток на декількох мовах.

Паралельно з ними на станціях метро Нью-Йорка встановлюються комп’ютерні кіоски з 22-дюймовими сенсорними екранами. Вони також будуть обладнані веб-камерами, розетками для зарядки смартфонів і Wi-Fi для доступу до Мережі.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.