Новини світу. 20 липня. Любителям солодких газованих напоїв слід бути гранично обережними: зовсім недавно в напоях Coca-Cola і Pepsi виявили сліди алкоголю.

Coca-Cola пиво
Автори дослідження заявляють, що вміст алкоголю в напоях становить близько 0,001 %

Випробування проводили співробітники Національної споживчої організацією. В результаті виявлено, що більше половини популярних газованих напоїв містять незначну кількість алкоголю.

До таких напоїв відносяться бренд-лідери Coca-Cola і Pepsi Cola. Слід, однак, відзначити, що в підробках сліди алкоголю не були виявлені.

Автори дослідження заявляють, що вміст алкоголю в напоях становить близько 0,001 відсотка, тобто 10 мг на кожний літр. З 19 досліджених газованих напоїв тільки дев’ять не містили так званих «шкідливих домішок». До них відносяться Auchan, Cora, Casino, Leader Price і Man U-Cola.

Представник Pepsi в свою чергу відповів, що деякі безалкогольні напої можуть містити найменшу кількість алкоголю у зв’язку з використовуваними інгредієнтами, проте в сам рецепт виготовлення цього напою спирт не входить.

Наявність алкоголю – це дуже важливий факт. Адже навіть його найменша концентрація може взаємодіяти з лікарськими препаратами, або збільшуючи, або зменшуючи вплив ліків, що приймаються, наприклад, препаратів для розрідження крові або деяких антибіотиків. У зв’язку з цим було рекомендовано на етикетку наносити відомості про те, що в цих напоях міститься алкоголь, а також вказувати його кількість.

За матеріалами raut.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.