Новини України. 20 липня. В українському Міністерстві охорони здоров’я стурбовані занадто довгим терміном лікування Юлії Тимошенко.

Юлію Тимошенко підозрюють у симуляції

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

У міністерстві наголошують, що лікування будь-якого захворювання здійснюється відповідно до протоколу лікування.

“МОЗ висловлює занепокоєння з приводу того, що реабілітаційні курси Ю. Тимошенко у Центральній клінічній лікарні м. Харкова тривають вже майже три місяці. Адже такі тривалі терміни проведення процедур згідно міжнародної лікувальної практики є неприйнятним та не характерним для лікування такого поширеного серед населення захворювання, яке діагностовано у пацієнтки”.

“Крім того, ймовірно, що це може призвести до негативних для пацієнтки наслідків“, – зазначається у заяві міністерства.

Окрім цього, у міністерстві занепокоєні тим фактом, що німецькі лікарі не повідомляють про тривалість подальшої реабілітації Тимошенко, досягнуті проміжні результати, а також про перспективи стану здоров’я пацієнтки.

“Підкреслюємо, що наразі українським медикам не відомо нічого про дотримання протоколів лікування німецькими лікарями”, – підкреслюють медики.

У зв’язку з вищезазначеним, українські лікарі вбачають у ситуації, що склалася, наявність не лише медичних аспектів, але також й інших, не виключено, що політичних, зокрема, у поведінці як пацієнтки, яка продовжує скаржитися на відсутність полегшення, так і німецьких лікарів, які з невідомих для українських медиків причин, не хочуть робити висновки щодо стану здоров’я Ю. Тимошенко та щодо тривалості її подальшого перебування у ЦКЛ № 5 (яка була обрана для Ю. Тимошенко німецькими лікарями).

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.