Новини України. 19 липня. У Львові контролюють дотримання вимог до водіїв громадського транспорту.

Волонтери допомагають контролювати дотримання вимог водіями

Зокрема, водіям міських маршруток заборонено вмикати музику та курити. Станом на 16 липня уже зафіксовано 25 дисциплінарних стягнень за такі порушення.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

У договорах з перевізниками закріплено, що в салонах транспортних засобів озвучуються лише зупинки і можливі пересадки. Тобто, про інші звукові сигнали взагалі не йде мова.

“12 липня ми провели нараду з перевізниками. У протоколі чітко записана така заборона. Домовлено: якщо буде зафіксовано такий факт, до водія вживатимуться дисциплінарні стягнення. Крім того, був ряд інших обмежень, що стосувалися форми водія, вигляду автобуса, інтер’єру, трафаретів на автобусі,” – зазначив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Андрій Білоус.

Також А.Білоус додає, що з 12 липня в управлінні транспорту працюють волонтери, які допомагають контролювати за дотриманням вимог водіями.

Кожен день волонтери працюють на кінцевих зупинках. Там вони ведуть роз’яснювальну роботу, роздають флаєри водіям щодо правил курсування. Кожен вечір волонтери нам скидають звіт із фотографіями тих водіїв, які у чомусь відмовили. У комплексі, станом на понеділок ми вже мали 25 зафіксованих таких випадків. Відповідно, – це 25 дисциплінарних стягнень. Із власником двох автобусів та перевізником розірвано договір оренди.

Робота триває.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.