Новини України. 23 липня. 21 липня у Львові після матчу місцевих “Карпат” неонацисти з фанатського середовища здійснили напад на субкультурний концерт.

Неонацисти напали на відвідувачів концерту

Під час нападу відвідувачі та музиканти, які брали участь в концерті, отримали чисельні травми: гематоми, розсіченя шкіри, порізи, струс мозку; один з постраждалих отримав серйозну травму — зараз лікарі виймають залишки скла з його ока.

Неонацисти, які під час Євро-2012 боялися нападати на приїжджих іноземців через великий ризик бути покаранами, відчули можливість це надолужити.

21 липня у Львові відбувся концерт за участю українських та угорського гуртів, на який прийшло близько 40 людей. Він проходив в центрі міста. Під час концерту в кімнату, де виступали гурти, почали заходити хлопці схожі на місцевих футбольних хуліганів і питати, чи продають на концерті значки із антифашистськими гаслами. Потім вони сіли пити у сусідньому приміщенні, яке було прохідним до кімнати, де відбувався концерт.

Опісля виступу останнього гурту, коли відвідувачі почали розходитись, на вулиці через дорогу від входу почали збиратися хлопці, які прикривали обличчя і були одягнуті в куртки з капюшонами. Їх було близько 25 людей. Після закінчення концерту, коли частина людей, що ще були в клубі вийшли на вулицю, нацисти (деякіх з них піздніше вдалося впізнати, як учасників руху “автономних націоналістів”) почали переходити дорогу і бігти на людей, які стояли біля входу.

Нападники кидали скляні пляшки, каміння, сміттєві баки та інші предмети, використовували сльозогінний і перцевий газ, били людей, які лишилися на вулиці, скандували нацистські гасла (кричали “зіг хайль”).

Рятуючисть від нацистів, які до того ж були озброєні ножами, відвідувачі концерту повернулись в приміщеня, і замкнули двері, та наци вибили двері и продовжили бити, закидувати різними предметами, та прискати у людей газом. Багато людей отримали поранення склом. Один із відвідувачів концерту отримав травму ока і зараз знаходиться в лікарні і чекає на операцію (око пошкоджене склом), також багато людей мають забої різних частин тіла. Серед постраждалих також були громадяни Угорщини, які виступали у цей вечір.

Незважаючи на те, що найближчий міліцейський відділок знаходится в 5-ти хвилинах пішки від місця проведення концерту, і те, що “правоохоронці” знали про можливість нападів і отримували дзвінки від відвідувачів концерту під час нападу, відреагували на виклик вони лише тоді, коли їм подзвонив власник клубу, а приїхали, коли бійка вже закінчилась.

За матеріалами rock.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.