Новини України. 30 липня. Лікар клініки “Шаріте” Карл Макс Айнхойпль повідомив, що у реабілітації Юлії Тимошенко відзначається серйозний прогрес.

Німецькі лікарі побачили в лікуванні Тимошенко прогрес

Про це він сказав на брифінгу у Харкові.

За його словами, сьогодні було проведене спільне обстеження Тимошенко в якому брали участь троє лікарів з Німеччини, а також українські лікарі. Після чого було проведено спільну нараду, в якій взяли участь члени міжнародної медичної комісії, щодо стану здоров’я Тимошенко.

“Може відзначити серйозне зрушення та прогрес. Нажаль через алергію, яка почалася 5 липня, були змушені призупинити терапевтичне лікування на 20 днів. Через паузу виникли певні погіршення. Ми склали план терапевтичного лікування і зараз звертаємося з наполегливим проханням про період спокою на 8 тижнів. Просимо максимально уникати стресових ситуацій для пацієнтки”, – зазначив лікар.

За його словами німецькі лікарі сьогодні у Києві проведуть зустріч з міністром охорони здоров’я Раїсою Богатирьовою.

Він також відзначив, що співпраця з українськими колегами носить позитивний характер, як у лікарні так і у міністерстві.

“Між нами присутня повага та колегіальність. Твердження, що німецькі лікарі ставляться зверхньо до своїх українських колег – не відповідає дійсності”, – сказав він.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.