Новини України. 27 липня. Відео. У Києві – нова забава для заможних людей. Тепер з центру столиці до аеропорту «Бориспіль» за 1250 євро і 15 хвилин можна дістатися на вертольоті (тобто хвилина польоту коштує приблизно 80 євро).

Організатори польотів запевняють, що форс-мажори в повітрі виключені, а пасажири “відчувають себе птахами”

Вранці зустрічаємося на майданчику вертодрому «Дніпро-1» (саме так називається вертолітний майданчик, який нещодавно відкрили під Верховною Радою), пише газета  Сегодня.

На небі жодної птиці.

«Справа в тому, що майданчик оснащений унікальним обладнанням, яке поки що є тільки на вертодромів головного французького аеропорту. Наприклад, у нас включається апаратура, яка відтворює голоси птахів і постріли. Завдяки цьому біля вертодрому деякий час немає птахів (вони можуть потрапити в лопаті і привести до НП)», – Розповів нам глава компанії, яка експлуатує майданчик, Дмитро Грільберг.

Через мить диспетчери включили кричущий по-пташиному апарат, ми, пристебнувшись і надівши навушники (вони обов’язкові, оскільки в салоні шумно), розмістилися в крилатій машині (усередині п’ять пасажирських місць) і через кілька хвилин плавно відірвалися від землі.

Летимо на висоті близько 300 м, дивимося по сторонах. Якби не було вікон, то взагалі по відчуттях не зрозуміти, що летиш на швидкості близько 300 км / год. Здається, що машина просто стоїть в повітрі. Не відчуваєш і зльоту з посадкою, на відміну від звичайного літака.

За вікном здався пляж в Гідропарку з рухомими точками на піску і в воді – це були мініатюрні на вигляд відпочиваючі, далі на пару хвилин потрапив в огляд Московський міст, схожий на той, які є в конструкторах, Троєщина і частина магістралі Київ-Бориспіль. Машини на ній, які мчать зі швидкістю 110 км \ год, з висоти здаються неспешащімі мурахами, людей же і зовсім не було видно. Через 13,5 хвилин польоту прямо по курсу з’явилися маленькі білі крапки – літаки в «Борисполі». Бориспільські диспетчери тим часом дозволили нашому борту посадку.

На кілька секунд вертоліт завис в повітрі і плавно приземлився в належне місце на злітному полі. Через 15 хвилин польоту ми ступили на землю аеропорту. Таксист-автомобіліст, який віз нас назад до Києва і багато чув про вертолітне візництво, почухавши потилицю, від душі вилаявся. Мовляв, тепер грошові клієнти від них будуть летіти в прямому сенсі.

Незадовго до нашого польоту з «Борисполя» до Києва прилетів черговий пасажир повітряного таксі.

«Відчував себе птахом, – ділиться емоціями бізнесмен Олег Рижов. – Думаю, що ця послуга для України затребувана. Є маса історій, коли мої клієнти спізнювалися на літак і через це зривалися переговори. Вартість послуги адекватна. Якщо порівнювати з таксі, то це дорого, якщо з часом, який я економлю клієнту, – це недорого».

За словами Рижова, переліт йому оплатив клієнт. Організатори польотів запевняють, що форс-мажори в повітрі виключені, мовляв, техніка надійна. Правда, якщо будуть погані погодні умови, то вертоліт не полетить.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.