Новини культури. 10 липня. 14 вересня 2012 у Києві, в рамках KIEV MEDIA WEEK, відбудеться півфінал суддівства Міжнародної телевізійної премії International Emmy Awards 2012 в категорії “Телефільми / мінісеріали”.

Півфінал суддівства Міжнародної телевізійної премії International Emmy Awards пройде у Києві

Міжнародна премія “Еммі” (International Emmy Awards) – найпрестижніша нагорода в телевізійній галузі, якою щорічно нагороджують кращі роботи професіоналів з усього світу. Премія присуджується Міжнародною академією телевізійних мистецтв і наук, пише ЛІГАБізнесІнформ

Міжнародна академія телевізійних мистецтв і наук (International Academy of Television Arts & Sciences) є незалежною організацією і щорічно проводить церемонію нагородження міжнародною премією “Еммі”, також відомої як телевізійний аналог “Оскара”.

Академія була заснована в 1969 р. з метою сприяння розвитку телебачення за межами США. До складу організації входять представники понад 50 країн і 500 компаній, що працюють у сфері ефірного телебачення, інтернет ТБ і мобільного ТБ.

Щорічно в листопаді Академія проводить Міжнародний телевізійний фестиваль “Еммі” і Гала-церемонію нагородження “Еммі” в Нью-Йорку. У рамках фестивалю проходить показ телепроектів, які беруть участь в основній конкурсній програмі. За фестивалем слід гала-церемонія нагородження міжнародною премією “Еммі”, на якій присутні більше тисячі представників сфери мовлення, розваг, а також різних медіа з усього світу.

Півфінал суддівства Міжнародної телевізійної премії International Emmy Awards 2012 буде проходити в Києві, в кінотеатрі “Правда” на території кіностудії FILM.UA. До уваги міжнародного журі будуть представлені фільми в категорії “Телефільми / мінісеріали”. Відібрані в Києві фільми і серіали пройдуть у фінальний тур голосування. Переможці фіналу будуть нагороджені на щорічній гала – церемонії International Emmy Awards 2012, в Нью-Йорку, США.

У 2012 році директор компанії “Медіа Ресурси Менеджмент”, організатор форуму KIEV MEDIA WEEK, Вікторія Ярмощук стала членом Міжнародної академії телевізійних мистецтв і наук. Вікторія ініціювала проведення півфіналу суддівства Emmy в Києві.

“Проведення півфіналу суддівства Міжнародної телевізійної премії це велике досягнення і честь для компанії, яку я очолюю. Дуже важливо, що півфінал пройде в рамках масштабного події медіаіндустрії – KIEV MEDIA WEEK, таким чином ми зможемо представити винятковий склад журі. Його членами стануть представілелі не тільки з Росії та Україні, а й країн СНД, Західної та Східної Європи. Я впевнена, що проведення подібних заходів має величезну роль для розвитку національного медіа ринку та його інтеграції в міжнародні контексти “, – коментує Вікторія Ярмощук, директор компанії MРМ.

Нагадаємо, що міжнародний медіафорум KIEV MEDIA WEEK відбудеться 11 – 14 вересня 2012 року, в Києві, в готелі Radisson Blu.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.