Новини України. 11 липня. Для запобігання виникнення епідемічних захворювань та погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації на пляжах та зонах відпочинку біля води і водоймах Києва фахівці комунального підприємства “Плесо” проводять необхідні профілактичні заходи.

На столичних пляжах установлюють попередження про тимчасову заборону купання

Так, за словами генерального директора КП “Плесо” Павла Походія, аби не допустити виникнення стихійних сміттєзвалищ, постійно ведеться робота із прибирання території від сміття, опалого листя та сухостійних дерев. Крім того, проведено 3 тури дератизаційних заходів на прибережних захисних смугах водойм та міських пляжів, виконано роботи з дезінфекції водопровідної мережі пляжних господарств.

Відновлено водопостачання на пляжах “Золотий” та “Центральний”. Наразі вирішують питання щодо водозабезпечення пляжу “Пуща-Водиця”. Постійно ведеться робота з обкошування підпорядкованої території. Частково підсипано пісок на найбільш відвідувані пляжі, такі як: “Дитячий”, “Молодіжний”. “Центральний”, “Венеція” та “Тельбін”.

Також для збільшення кількості туалетів на пляжах і зонах відпочинку встановлено 27 мобільних туалетних кабін тимчасового користування та придбано 6 нових питних фонтанчиків.

Більше того, для попередження та надання необхідної мінімальної інформації киянам та гостям столиці встановлено попереджувальні знаки та відповідні щити. Проведено косметичний ремонт господарських приміщень та різноманітного пляжного інвентарю і споруд. Відремонтовано та встановлено 142 кабінки для переодягання. У зонах відпочинку біля води функціонує 17 пунктів надання першої невідкладної медичної допомоги. Працює оперативний склад рятувально-водолазної служби комунального підприємства “Плесо”, який пройшов атестацію у відомчій атестаційній комісії з відповідним присвоєнням звання “рятувальник”. Він також наголосив, що наразі всі матроси-рятувальники пройшли первинне навчання у Київській морській школі за програмою “матрос-рятувальник”.

На зонах відпочинку та пляжах, у воді яких зареєстровано небезпечне за бактеріологічними показниками відхилення, працівники КП “Плесо” до повернення санітарно-бактеріологічних показників до нормативних значень встановлюють попередження про тимчасову заборону купання.

Нагадаємо, що станом на 11 липня 2012 року, за результатами проведених лабораторних досліджень органами Держсанепіднагляду, тимчасово визнано непридатними для купання пляжі: “Молодіжний”, “Передмістна Слобідка”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Чорторий” та зони відпочинку “Троєщина” і “Десенка”.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.