Новини України. 19 липня. Відео. У Києві водінню навчають дітей з трьох років.

Навчився ходити – сідай за кермо

На курси малюки ходять раз на тиждень у вільний від дитсадка час. Вони не лише вивчають дорожні знаки, а й сідають за кермо.

Інструктори упевнені у дитинстві правила дорожнього руху запам’ятовуються краще, а батьки тим часом приймають від дітей замовлення на справжні автівки.

У свої шість Аня знає вже з десяток дорожніх знаків. Мріє швидше вирости і купити червону машину. Дівчинка розповіла про свій майбутній авомобіль.

“Бампер, крило, вікно, дах, колеса”, – Анна Золотарь, учениця водійських курсів.

Ази хочемо закласти уже зараз”, – Ірена Золотарь, мама Ані.

Аня відвідує курси кілька місяців і вже робить татові зауваження, коли той за кермом.

“Якщо я через подвійну лінію повертаю, каже, що так неможна”, – Василь Золотарь, тато Ані.

Курси для дошкільнят, утім правила тут вивчають ті ж самі, що й в автошколах для дорослих. Найменшій учениці 3 роки. Христина ганяє на електромобілі і знає правила світлофора.

“Зелений – можна їхати, червоний – не можна. А жовтий? А жовтий, треба зачекати”, – Христина, учениця водійських курсів..

Тренує малечу інструктор з дорослої автошколи. Завдання – не пом’якшує. Давати задній хід і маневрувати між автомобільними фішками, каже, краще виходить у хлопчаків.

“Все по-дорослому”, – Євген Ніколаєв, інструктор з водіння.

А це – головний іспит для дівчат. Проблеми з паркуванням однакові і в дорослих і у дітей. Навчаються маленькі шумахери три роки, після чого отримують права. Щоправда замість категорії водіння тут наклейки з квіточками та звірятками за автомайстерність.

Однак на дорогу з таким документом не можна. У майбутньому доведеться знову йти в автошколу за справжнім атестатом, а вже з 18-ти – виїжджати на дорослу магістраль.

ВІДЕО

За матеріалами 5 каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.