Новини світу. 20 липня. Фото. Влада Китаю розпорядилися про безкоштовне проведення операції для жінки, яка страждає на рідкісну форму раку.

Жінку від 70 пухлин на обличчі прооперували безкоштовно

Лі Хонфанг, 40-річна фермерша з провінції Шаньсі на півночі Китаю, 11 років страждала від рідкісної форми раку кістки – хордоми, може більше не ховатися будинку від сторонніх очей.

Влада Китаю, присоромлена пресою, яка регулярно писала про муки онкохворих, вирішили подарувати Лі операцію, вартістю 94 тисяч доларів.

Китаянку, обличчя якої було спотворене більш ніж 70 новоутвореннями, прооперували в госпіталі міста Тайюань – столиці Шаньсі.

Через тиждень пацієнтку виписали з лікарні. За словами лікарів, жінці доведеться пережити ще кілька хірургічних втручань з видалення пухлин в носі, на вилицях і горлі.

Жінка до сих пір не може повірити своєму щастю і звикнути до нових обрисів обличчя.

“Дякую всім тим, хто допоміг мені. Я більше не монстр і сподіваюся, що ніколи не стану ним знову”, – ділиться Лі.

Пухлинний осередок з’явився на лобі у Лі в 2001 році. Прийнявши шишку за комариний укус, вона не надала їй значення і звернулася до лікаря лише після того, як опуклість почала розростатися. У 2005 році пухлину видалили, однак слідом за нею стали з’являтися нові, і китаянка дізналася про свій страшний діагноз.

Сім’я Лі, в якій росли двоє синів, незважаючи на хворобу матері та відсутність грошових коштів, жила щасливо. Справжньою трагедією стала для китаянки смерть чоловіка. Хлопцям у віці 14-ти і 17-ти років довелося залишити будинок і піти працювати.

На щастя, пізніше Лі зустріла 40-річного Гуо Янгпінга, який взяв її за дружину і розділив горе жінки.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.