Новини України. 4 липня. З метою гідного відзначення 200-річного ювілею Тараса Шевченка, а також з метою удосконалення інфраструктурного і культурного розвитку м. Канева, передбачено створення у цьому місті вищого навчального закладу з підготовки фахівців гуманітарного профілю.

ВНЗ здійснюватиме підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра та спеціаліста

Виходячи з необхідності посилення національно-патріотичного та педагогічного виховання молоді, з метою створення сприятливих умов для культурного розвитку та розвитку гуманітарної вищої освіти та наукових досліджень, на базі Наукового центру шевченкознавчих досліджень Черкаського національного університету ім. Хмельницького та Канівського училища культури і мистецтва створять вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації.

Цей вищий навчальний заклад здійснюватиме підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра та спеціаліста за напрямами “Культура”, “Мистецтво” та “Гуманітарні науки” з можливістю продовження їх навчання за цими ж напрямами в магістратурі та аспірантурі Черкаського національного університету ім. Хмельницького.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.