Новини світу. 8 липня. В умінні якнайшвидше носити дружину змагалися чоловіки у фінському селищі Сонкаярві.

У Фінландії чоловіки носили дружин на руках

Там відбувся Чемпіонат з перенесення жінок. Участь у змаганнях взяли 38 пар з усього світу, а подивитися на незвичне видовище приїхали близько восьми тисяч туристів.

Щоби перемогти, чоловіки мусили пронести дружин треком у понад чверть кілометра завдовжки. На шляху долали різноманітні перепони: бар’єри, піщані, трав’яні та бетоновані ділянки і навіть неглибокий басейн.

Переможцем учетверте став фінн Тайсто Міттіненн.

У нагороду отримав стільки пива, скільки важить його дружина. Такі чемпіонати – проводять у Фінляндії вже 20 років поспіль. Змагання походять від історичної традиції. Ще у XIX сторіччі там часто викрадали наречених з сусідніх сіл, тож чоловіки мали навчитися рухатися з дорогоцінною ношею – якнайшвидше.

“З минулої осені я почав серйозно готуватися до цих змагань. Щодня бігав стометрівку, а також дистанції у двісті та чотириста метрів. Тренування допомогли мені перемонти і покращити минулорічний результат”, – Тайсто Міттіненн, переможець змагань.

“Цьогоріч ми провели перемови з Пекіном та Токіо. Ці країни почнуть проводити відбіркові змагання зі швидкісного перенесення дружин, а чемпіонів – посилатимуть до нас для участі у фінальному забігу. Тож учасників чемпіонату стає усе більше”, – Вейко Тервонен, організатор змагань.

За матеріалами 5 каналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.