Новини технологій. 3 липня. Найбільша в світі соцмережа Facebook представила нові іконки для позначення одностатевих шлюбів, в яких традиційна пара “наречений і наречена” замінена на схематичне зображення одностатевої пари.

Facebook запустив іконки для позначення одностатевих шлюбів

Нова функція Facebook, яка дозволяє одностатевим парам більш коректно відображати статус своїх відносин в “Хроніці”, була вперше помічена блогерами, коли один з співзасновників соцмережі Кріс Хьюз (Chris Hughes) повідомив на сайті про укладення шлюбу зі своїм партнером Шоном Елдріджем (Sean Eldridge).

Публікація про вступ у шлюб було доповнено іконкою із зображенням двох “женихів”.

Facebook вже не вперше підтримує користувачів з нетрадиційною орієнтацією за допомогою нових функцій.

У лютому 2011 року соцмережа додала в список варіантів “сімейного стану” в ряді країн “цивільний союз” і “домашнє партнерство”, що викликало широке схвалення прихильників одностатевих відносин.

Крім того, Facebook спільно з асоціацією GLAAD (Gay and Lesbian Alliance Against Defamation) ведуть боротьбу з кібер-буллінгом – насмішками і погрозами – на адресу людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією в соцмережі.

Соцмережа також бере участь у низці кампаній на підтримку гей-спільнот. Facebook став першим соціальним інтернет-ресурсом, який отримав премію GLAAD Media Award за підтримку ЛГБТ-організацій.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.