Новини технологій. 26 липня. Сервіс мікроблогів Twitter веде переговори з низкою голлівудських продюсерів про можливість запуску на сайті декількох оригінальних серіалів.

Запуск першого проекту може відбутися вже восени

Twitter, вказують джерела, обговорює також з низкою рекламодавців серіали, які б розміщувалися в сервісі мікроблогів і дозволяли користувачам якось взаємодіяти з ними. Компанії цікаві тільки великі партнери, які зможуть вкласти близько чотирьох мільйонів доларів.

Запуск першого такого проекту може відбутися вже восени 2012 року, відзначає видання. Представники Twitter відмовилися від коментарів.

Над проектом, зокрема, працює один з продюсерів серіалу MTV “Голлівудські пагорби”, додали джерела. Самі серіали можуть розташовуватися на окремій сторінці, приблизно як це було зроблено в червні з сторінкою NASCAR. Разом з тим, відео можуть просуватися через стандартні рекламні механізми Twitter, наприклад, “просувні твіти” (Promoted Tweet).

Twitter замислювався як сервіс для публікації коротких текстових статусів. Однак пізніше у користувачів з’явилася можливість “розгортати” твіти і переглядати прямо на сайті зображення та відеозаписи, посилання на які вставлені до запису. У червні в сервісі з’явився попередній перегляд новинних матеріалів з деяких сайтів.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.