Новини політики. 24 липня. На побачення до Тимошенко не пустили Турчинова і Тейшейру, оскільки за останні два з половиною місяці екс-прем’єр отримала дозволи і провела 17 побачень з родичами та іншими особами, без обліку побачень із захисниками.

Тимошенко за час ув’язнення відвідали 27 іноземців

Державна пенітенціарна служба відмовилася задовольнити прохання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко і дозволити їй побачення з керівником виборчого штабу Об’єднаної опозиції Олександром Турчиновим і главою представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануелем Пінту Тейшейрою.

За законом Тимошенко має право на одне короткострокове побачення з родичами та іншими особами протягом місяця і на одне тривале побачення раз в 3 місяці.

При цьому за останні два з половиною місяці – протягом перебування в стаціонарному лікувальному закладі – за зверненням Тимошенко від адміністрації Качанівській виправній колонії № 54 екс-прем’єр отримала дозволи і провела 17 побачень з родичами та іншими особами, без обліку побачень із захисниками.

«За два місяці Тимошенко використовувала “річну норму” побачень“, – повідомили у відомстві.

Зараз же Тимошенко написала заяву на ім’я адміністрації колонії з вимогою дозволити їй побачення з Турчиновим разом з Тейшера, однак з огляду вищевказані обставини, а також рекомендації лікарів, адміністрація в дозволі на побачення їй відмовила.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.