Новини України. 26 липня. Після зустрічі з Юлією Тимошенко перший заступник голови “Батьківщини” Олександр Турчинов повідомив, що стан здоров’я екс-прем’єра погіршився.

Стан здоров’я Тимошенко погіршився, – Турчинов

“Я бачив її місяць тому. На жаль, погіршився стан здоров’я. Я хочу сказати свої враження: стан здоров’я не покращився, а погіршився, і це можна було побачити”, – розповів Турчинов.

Депутат додав, що лікарі Центральної клінічної лікарні “Укрзалізниці” у Харкові не пояснюють причин погіршення здоров’я.

“Лікарі не роблять свої висновки, з чим це пов’язано: або з тим, що вони передозували ліки, або інші причини”, – зазначив Турчинов.

Також заступник голови “Батьківщини” розповів, що продовжили лікувати хребет Тимошенко. Він висловив сподівання на якнайшвидший приїзд німецьких лікарів з клініки “Шаріте”.

До слова, державна пенітенціарна служба таки дозволила Юлії Тимошенко зустріч із депутатом Олександром Турчиновим та послом ЄС Ж.М. Тейшерою.

Нагадаємо, раніше Тимошенко не дозволили зустрітись з Туричновим через те, що вона за два місяці перевищила “річну норму” побачень на території колонії.

За матеріалами Телеканал новин “24”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.