Новини України. 22 липня. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко просить лікарів з наступного тижня посилити курс реабілітаційних процедур.

Тимошенко просить збільшити їй навантаження і кількість реабілітаційних процедур

Про це повідомила заступник головного лікаря Центральної клінічної лікарні №5 “Укрзалізниці” в Харкові Ірина Фурса.

“Вона (Тимошенко) написала заяву, в якій просить нас із понеділка збільшити їй навантаження і кількість реабілітаційних процедур”, – розповіла Фурса.

“Оскільки призначенням процедур займається німецька сторона, то я узгодила це питання з головою берлінської клініки “Шаріте” Карлом Максом Айнхойплем“, – додала вона.

Лікар повідомила, що вона та її колеги щодня спілкуються з Тимошенко. “Виконуючи вказівки виключно її німецького лікаря, ми проводимо заплановані заходи. Й медикаментозне лікування також виконується за призначенням Лутца Хармса“, – зазначила Фурса.

“Коли і хто до нас приїде наступного разу з німецької клініки “Шаріте” – мені не відомо, але цього тижня в мене була телефонна розмова з німецьким лікарем, який цікавився результатами. Я розповіла йому, що ніяких додаткових скарг від пацієнтки не надходить, і є позитивні тенденції. Більше я вам сказати, на жаль, не можу”, – сказала лікар.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.