Новини України. 19 липня. Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко, яка перебуває на лікуванні в харківській лікарні «Укрзалізниці», шантажує працівників пенітенціарної служби і погрожує вибити вікно в лікарняній палаті.

Тимошенко погрожує вибити вікно у своїй палаті

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.

Згідно з повідомленням, вимоги екс-прем’єра пов’язані з відмовою надати їй право користуватися мобільним телефоном.

“Ю. Тимошенко в письмовій формі повідомила керівництву колонії про наміри вибити вікно в своїй лікарняній палаті, щоб, за її словами,”спілкуватися з тим, з ким вважаю за потрібне через телефони своїх прихильників під вікнами моєї лікарняної палати”, – процитували текст заяви політика в ГПТс.

“Прес-служба ГПТсУ вважає за необхідне проінформувати громадськість про цей інцидент з метою уникнення в майбутньому будь-яких провокацій з цього приводу з боку народних депутатів і адвокатів Ю. Тимошенко”, – відзначили в службі.

В ГПТсУ уточнили, що сьогодні засуджена звернулася до керівництва колонії з вимогою надати їй право на телефонну розмову. Співробітники ж пенітенціарної служби роз’яснили Ю. Тимошенко, що, згідно з чинним законодавством, вона має таке право і зможе ним скористатися в спеціальному приміщенні виправної установи зі стаціонарного таксофона.

“Крім того, Ю. Тимошенко роз’яснили, що працівники пенітенціарної служби на мають права надавати свої мобільні телефони засудженим для здійснення ними приватних розмов“, – повідомляє ГПТс.

За інформацією прес-служби, після такої відповіді Тимошенко стала погрожувати вибити вікно в палаті.

“Співробітники пенітенціарної служби продовжують спілкування з Тимошенко”, – додали в прес-службі.

За матеріалами ГолосUA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.